دانلود سریال
The Big Bang Theory

2768 تعداد بازدید
User 9
10
/
9.33
AnimeList Rating
User 832715
10
/
8.2
IMDB Rating
280
/
280
/
اطلاع رسانی
فعال سازی تلگرام
اضافه به لیست حذف از لیست
لطفا برای استفاده از این قسمت وارد سایت بشیدورود ثبت نام
دانلود سریال The Big Bang Theory
دانلود سریال The Big Bang Theory

خلاصه داستان سریال The Big Bang Theory

این مجموعه تلویزیونی که با نام تئوری بیگ بنگ شناخته می شود، داستان زندگی افرادی را نشان می دهد که گمان می کنند در زندگی شان بسیار موفق هستند؛ اما ناگهان همه چیز از این رو به آن رو می شود. این افراد در سریال The Big Bang Theory، با نام های شلدون و لئونارد شناخته می شوند. آن ها در رشته فیزیک تحصیل کرده و در واقع دانشجوی این رشته هستند. هر کدام از آن ها به گونه ای در این رشته خود را نشان داده و می توان گفت که نخبه و نابغه هستند؛ به صورتی که کسی روی دست آن ها نیست! 

اما کل داستان، مربوط به رشته تحصیلی و دانشجو بودن آن ها نیست. شلدون لئونادر با همدیگر زندگی می کنند، اما نمی توانند خودشان را به تنهایی در اجتماع نشان دهند. در واقع می توان گفت که این افراد در روابط اجتماعی شان بسیار ضعیف عمل می کنند. داستان The Big Bang Theory، از جایی جذاب و چشم گیر می شود که دختری به نام پنی به همسایگی آن ها می آید. پنی فردی بسیار اجتماعی و خوش صحبت است. پنی پس از ملاقات با همسایگانش متوجه می شود که آن ها بیرون از آزمایشگاه، زندگی قوی و خوبی ندارند و می خواهد به آن ها مسیر درست را نشان دهد. 

 

سریال The Big Bang Theory

تئوری بیگ بنگ، مجموعه تلویزیونی است که در ژانر های کمدی و عاشقانه، به کارگردانی فردی به نام مارک سندروسکی ساخته شده است. می توان از چاک لوری و بیل پریدی به عنوان افرادی نام برد که وظیفه سازندگی این مجموعه کمدی را به عهده داشتند. The Big Bang Theory، محصولی از کشور آمریکا بوده و به زبان های انگلیسی، هندی، ایتالیایی، ماندارین، کلینگون و روسی ساخته شده است. اشخاصی با نام های بیل پریدی، استیون مولارو و چاکم لوری، وظیفه تهیه کنندگی اجرایی تئوری بیگ بنگ را به عهده گرفتند. 

کوین سوسمن، کیلی کوئوکو، جانی گالکی، کونال نایر، جیمز پارسونز، سایمون هلبرگ، ملیسا راوش و ماییم بیالیک از بازیگرانی هستند که در این مجموعه تلویزیونی به ایفای هنرمندی پرداخته و نقش آفرینی کرده اند. تهیه کنندگی این سریال کمدی به عهده فای اوشیما بلیو بود. تئوری بیگ بنگ در 12 فصل و 280 قسمت ساخته شده است. هر کدام از این قسمت های The Big Bang Theory، زمانی حدود 22 دقیقه را به خود اختصاص داده اند. وظیفه پخش تمامی این قسمت ها به عهده شبکه سی بی سی آمریکا بود. 

اولین قسمت از تئوری بیگ بنگ در تاریخ 24 سپتامبر 2007 روی شبکه سی بی سی رفته و منتشر شده است. 

 

نقد سریال The Big Bang Theory

این مجموعه تلویزیونی را می توان سریالی دانست که بسیاری از افراد آن را شناخته و مدتی مخاطب آن بوده اند. تئوری بیگ بنگ را با توجه به داستان جذابی که دارد، می توان در دسته مجموعه های بسیار جذاب و چشم گیر قرار داد. با توجه به همین مسائل است که The Big Bang Theory توانسته در سایت معتبر و جهانی IMDB به امتیاز 8.1 دست یابد. 

مشاهده بیشتر
دانلود
زیرنویس
بازیگران
مرتبط

برای ارسال کامنت در سایت لاگین کنید.

ورود

یا

ثبت نام
© تمام حقوق این سایت متعلق به انیمه لیست می باشد.