دانلود سریال
Marry My Husband با شوهرم ازدواج کن

1718 تعداد بازدید
User 5
10
/
6.8
AnimeList Rating
User 3634
10
/
7.9
IMDB Rating
16
/
16
/
اطلاع رسانی
فعال سازی تلگرام
اضافه به لیست حذف از لیست
لطفا برای استفاده از این قسمت وارد سایت بشیدورود ثبت نام
دانلود سریال Marry My Husband (با شوهرم ازدواج کن) بدون سانسور با زیرنویس فارسی
دانلود سریال Marry My Husband (با شوهرم ازدواج کن) بدون سانسور با زیرنویس فارسی

خلاصه سریال با شوهرم ازدواج کن 2024

کانگ جی وون با پارک مین هوان ازدواج کرده است.  زندگی زناشویی او به دلیل شوهر خودخواه و مادر طلبکارش خوب پیش نمی رود. کانگ جی وون نان آور خانواده است، در حالی که همسرش پارک مین هوان بیکار و بدهکار است. کانگ جی وون نیز تمام کارهای خانه را خودش انجام می دهد. یک روز، کانگ جی وون متوجه می شود که سرطان دارد و زمان زیادی برای زندگی کردن ندارد. بدتر شدن اوضاع، او شاهد است که شوهرش و دوست نزدیکش جونگ سو-مین با هم رابطه دارند. او با این دو نفر وارد درگیری فیزیکی می شود و توسط همسرش پارک مین هوان کشته می شود. لحظه بعد، کانگ جی وون چشمانش را باز می کند و خود را در گذشته می بیند، 10 سال قبل زمانی که با پارک مین هوان قرار می گذاشت. او تصمیم می گیرد با وادار کردن جونگ سو مین به ازدواج با پارک مین هوان زندگی خود را تغییر دهد....

 

عوامل ساخت سریال Marry My Husband 2024

سریال با شوهرم ازدواج کن (کره ای: 내 남편과 결혼해줘) یک سریال تلویزیونی در حال نمایش محصول کشور کره جنوبی است که توسط شین یودام نوشته شده است و پارک مین یونگ، نا این وو، لی یی کیونگ و سونگ هایون در آن بازی می کنند. این بر اساس یک رمان اینترنتی به همین نام است که به صورت سریالی نیز به عنوان وبتون منتشر شد. این سریال اولین بار در اول ژانویه 2024 در tvN پخش شد و هر دوشنبه و سه شنبه ساعت 20:50 (به وقت سئول) زمان پخش می شود. همچنین برای پخش در TVING در کره جنوبی و در Amazon Prime Video در مناطق منتخب در سراسر جهان به استثنای کره جنوبی و چین در دسترس است. زنی که پس از مشاهده رابطه شوهرش با بهترین دوستش به قتل رسید، به ده سال پیش بازمی گردد و زندگی دوم خود را آغاز می کند. در این سریال بازیگرانی همچون پارک مین یانگ در نقش کانگ جی وون، نا این وو در نقش یو جی هیوک و سانگ هایون در نقش جونگ سومین هنرنمایی می کنند.

 

عملکرد سریال با شوهرم ازدواج کن 2024

این داستان خیلی بی رحمانه شروع می شود، نقش اصلی زن توسط خودشیفته های بیمارگونه احاطه شده است. برای دانلود سریال Marry My Husband 2024 با زیرنویس فارسی به پایین صفحه مراجعه کنید. من از خط داستانی آن تا اینجای کار و به تصویر کشیدن خودشیفتگی در ظالمانه ترین حالتش، همراه با آتش سوزی دستکاری شده همسر و بهترین دوستش که یک عوضی به تمام معناست، قدردانی می کنم. متأسفانه، واقعیت گاهی اوقات خیلی دور از داستان نیست. امیدوارم دانلود سریال Marry My Husband و تماشای آن به هرکسی که مورد سوء استفاده قرار گرفته، تحقیر شده، مورد بی ارزشی قرار گرفته و گفته شده بی ارزش است، پیشنهاد داده بشه.  پارک مین یانگ طبق معمول می درخشد. داستان پردازی ظریف باعث می شود نفرت از این ملودرام غیرممکن باشد، من مطمئناً مسحور آن هستم. سریال با شوهرم ازدواج کن یک درام کره ای عالی است که برگرفته از یک رمان اینترنتی و Webtoon به همین نام است. در این درام، سفر در زمان فقط به عنوان یک تاکسی سواری به گذشته استفاده نمی شود. با شوهرم ازدواج کن سعی می کند مفروضات فعلی را در مورد سفر در زمان رعایت کند.  قهرمان ما در زمان به عقب برگردانده شده است.  حتی اگر قهرمان نتواند آینده خود را تغییر دهد، او فکر می کند که ممکن است بتواند شخص دیگری را جایگزین بدبختی خود کند.  شاید او بتواند قبل از اینکه زمان ازدواجش فرا رسد، شخص دیگری را به ازدواج با شوهر خوبش وادار کند.  به این ترتیب او بردار زمان خود را تغییر خواهد داد، زیرا زمان او اکنون توسط شخص دیگری اشغال شده است.

مشاهده بیشتر
دانلود
زیرنویس
بازیگران
مرتبط

برای ارسال کامنت در سایت لاگین کنید.

ورود

یا

ثبت نام
  • 1402-11-13 03:33:49
    خیلی خوبه! شخصیت زن اصلی بشدت دلنشینه
© تمام حقوق این سایت متعلق به انیمه لیست می باشد.