دانلود سریال
The Big Cigar سیگار بزرگ

248 تعداد بازدید
User 0
10
/
N/A
AnimeList Rating
User 694
10
/
5.7
IMDB Rating
6
/
6
/
اطلاع رسانی
فعال سازی تلگرام
اضافه به لیست حذف از لیست
لطفا برای استفاده از این قسمت وارد سایت بشیدورود ثبت نام
دانلود سریال The Big Cigar
دانلود سریال The Big Cigar

خلاصه سریال The Big Cigar

یک لیدر از بلک پنتر با یک تهیه کننده هالیوودی همکاری می کند تا از یک تعقیب و گریز فرار کند و در حالی که توسط FBI تحت تعقیب قرار می گیرد به کوبا فرار کند.

 

عوامل ساخت سریال سیگار بزرگ

سریال The Big Cigar یک مینی سریال در ژانر درام و هیجان انگیز زندگینامه ای است که توسط جیم هچت بر اساس مقاله پلی بوی به همین نام در سال 2012 نوشته جاشوا بیرمن ساخته شده است. این سریال در 17 می 2024 با دو قسمت اول آن در Apple TV+ منتشر شد.
در این سریال آندره هالند در نقش هوی پی نیوتن، تیفانی بون در نقش گوئن فونتین، الساندرو نیوولا در نقش برت اشنایدر و مارک منچاکا در نقش سیدنی کلارک هنرنمایی می کنند.

 

عملکرد سریال The Big Cigar

«سیگار بزرگ» با وجود نقاط قوت فراوانش خالی از مشکل و نقص نیست. برخی از بینندگان ممکن است در قسمت‌های اولیه، سرعت داستان را کند بدانند، زیرا سریال برای ایجاد شبکه پیچیده شخصیت ها و انگیزه ها نیاز به زمان دارد. علاوه بر این، ترکیب درام تاریخی ممکن است همه بینندگان سریال را درگیر نکند.
علاوه بر این، با گروه بازیگران بزرگ، برخی از شخصیت ها ممکن است پیشرفت داستانی را که شایسته آن هستند دریافت نکنند. در حالی که نقش‌های اصلی هالند و نیولا به خوبی می‌درخشند، بقیه آنقدر فرصت درخشیدن را پیدا نمی کنند. برای دانلود سریال The Big Cigar 2024 با زیرنویس فارسی به پایین صفحه مراجعه کنید.
با این حال، این انتقادها در مقایسه با جاه طلبی و جسارت محض «سیگار بزرگ» کمرنگ است. این مجموعه از طریق روایت گیرا و اجراهای قدرتمند خود، از محدودیت های داستان سرایی سنتی و کلیشه ای سینما فراتر می رود تا جستجویی متفکرانه در مورد هویت، آزادی و مقاومت در زمان تحولات عمیق ارائه کند.

مشاهده بیشتر
دانلود
زیرنویس
بازیگران
مرتبط

برای ارسال کامنت در سایت لاگین کنید.

ورود

یا

ثبت نام
© تمام حقوق این سایت متعلق به انیمه لیست می باشد.