ورود

دانلود انیمه
Vampire Dormitory خوابگاه خون آشام

با زیرنویس فارسی چسبیده پخش آنلاین
2468 تعداد بازدید
User 5
10
/
5.8
AnimeList Rating
User 1,629
10
/
6.34
MyAnimeList
12
/
12
/
اطلاع رسانی
اضافه به لیست حذف از لیست
لطفا برای استفاده از این قسمت وارد سایت بشیدورود ثبت نام
دانلود انیمه Vampire Dormitory بدون سانسور با زیرنویس فارسی - خوابگاه خون آشام
دانلود انیمه Vampire Dormitory بدون سانسور با زیرنویس فارسی - خوابگاه خون آشام
قسمت بعدی
یکشنبه 2 اردیبهشت
عناوین دیگر
فارسی خوابگاه خون آشام
ژاپنی ヴァンパイア男子寮
معروف به Vampire Danshiryou, A Vampire Lives in the Dormitory

خلاصه داستان انیمه Vampire Dormitory

میتو یک مرد زیبا است. اینقدر زیبا که تمام زن های رستورانی که در آن کار میکند روزانه برای او صف میکشند. وقتی که صاحب رستوران از او خسته میشود، میتو را اخراج میکند و او را بی کار میکند و میتو دیگر جایی را ندارد که خانۀ خود حساب کند. میتو در ادامه به یک کافه میرود و با یک شیشۀ شکسته دستش را میبرد. یک مرد به اسم روکا سائوتومه میتو را میبرد که به زخمش رسیدگی کند، ولی به جایش خون میتو را لیس میزند.

 

دانلود انیمه Vampire Dormitory


درباره انیمه خوابگاه خون آشام

در اطلاعیه ای هیجان انگیز، خوابگاه خون آشام مانگای اما تویاما به زودی تبدیل به یک سری انیمه خواهد شد. این اطلاعیه از سایت رسمی انیمه خوابگاه خون آشام که به تازگی باز شده، در روز ۳۰ ماه اکتبر سال ۲۰۲۳، به صورت کامل و به همراه یک تیزر تبلیغاتی درباره انیمه، لیست تیم سازنده اثر، به علاوه ی زمان پخش انیمه که در سال ۲۰۲۴ است، آمده است. اما تویاما، مانگاکای اثر، نیز این خبر رسانی را با کشیدن طراحی خاصی، جشن گرفت.
کارگردانی انیمه توسط نوبویوشی ناگایاما (که بر روی آثاری همچون تو گم شدی، شکست عشق، در انتهای باند فرودگاه لبخند بزن، کار کرده است) انجام می شود.

 

انیمه خوابگاه خون آشام

 

نویسندگی فیلم نامه را نیز تووکو ماچیدا (که برای فیلم نامه نویسی برای آثاری چون کونوسوبا و بروتو، شناخته می شود) بر عهده دارد، در حالی که طراحی شخصیت ها به دست نائومی تسوروتا (که در ساخت انیمیشن کلیدی انیمه پوکمون: باد های پالدئایی دست داشته است) انجام می شود.
مانگای خوابگاه خون آشام در ابتدا در ماه نوامبر سال ۲۰۱۸ در مجله ناکایوشی کودانشا به چاپ رسید، و بعد از پایان بخش اول آن در ماه جولای سال ۲۰۲۲، مانگا به هیاتوس (وقفه موقت تا زمان نا مشخص) رفت، اما در ماه دسامبر سال ۲۰۲۲ برای بخش دوم مانگا، بازگشت.

مشاهده بیشتر
دانـــلـــود
زیرنویس
تریلر

برای ارسال کامنت در سایت لاگین کنید.

ورود

یا

ثبت نام
© تمام حقوق این سایت متعلق به انیمه لیست می باشد.