دانلود انیمه
Code Geass: Dakkan no Rozé کد گیاس: رز آو د ریکپچر

364 تعداد بازدید
User 0
10
/
N/A
AnimeList Rating
User 0
10
/
MyAnimeList
4
/
4
/
اطلاع رسانی
اضافه به لیست حذف از لیست
لطفا برای استفاده از این قسمت وارد سایت بشیدورود ثبت نام
دانلود انیمه Code Geass: Dakkan no Rozé با زیرنویس فارسی اختصاصی به صورت سافتساب
دانلود انیمه Code Geass: Dakkan no Rozé با زیرنویس فارسی اختصاصی به صورت سافتساب
عناوین دیگر
فارسی کد گیاس: رز آو د ریکپچر
ژاپنی コードギアス 奪還のロゼ
معروف به Code Geass: Rozé of the Recapture

خلاصه داستان انیمه Code Geass: Dakkan no Rozé

کد گیاس: رز آو د ریکپچر (کد گیاس: داککان نو رز) یک انیمه فیلم با طول بین ۸۰ الی ۱۸۰ دقیقه است که به زودی قرار است بیاید. سه سال پیش، یک پروژه مرموز و اسرار آمیز از کد گیاس معرفی شد، و حالا پس از گذشت سه سال که به سکوت گذشت، بالاخره اطلاعات جدیدی از این پروژه بدست آمد. در تضاد و مغایرت با شایعه های گذشته که می گفتند قرار است یک سری انیمه سریالی باشد، تایید شد که این پروژه یک سری چهار بخشی از چهار فیلم سینمایی است.


درباره انیمه کد گیاس: رز آو د ریکپچر

اولین چیزی که می توان متوجه شد تغییر اسم انیمه فیلم است. این فیلم در هنگام معرفی شدن، "کد گیاس: ز آو د ریکپچر" نام داشت. اما از زمان معرفی آن که سال ها پیش اتفاق افتاده است، اتفاقاتی افتاده که موقعیت ها در جهان تغییر کرده است و به این دلیل که حرف ز به نماد حمله روسیه به اوکراین تبدیل شده، از استفاده آن پرهیز شده و از کلمه رز به عنوان جایگزین استفاده شده است.
کد گیاس: رز آو د ریکپچر در چهار بخش قرار است که پخش شود و بخش اول آن برای ماه می سال ۲۰۲۴ برنامه ریزی شده است. توسط نوبو کیمورا نوشته خواهد شد و یوشیمیتسو اوهاشی نیز آن را کارگردانی خواهد کرد. دو برادر، رز و اش، شخصیت های اصلی جدید این فیلم ها هستند و قرار است که داستان درباره ماجراجویی این دو باشد.
چیزی که مورد شک است، لولوش است. لولوش همیشه یکی‌ از دلایل اصلی خاص بودن کد گیاس برای طرفداران بوده است، و هنوز به عنوان یکی از بهترین شخصیت اصلی های تاریخ انیمه به شمار می آید. برای همین طرفداران دوست دارند که بدانند آیا او نیز در این فیلم ها دیده خواهد شد یا نه؟ حتی در حد حضور یا اشاره ای کوتاه.

مشاهده بیشتر
دانـــلـــود
زیرنویس
تریلر

برای ارسال کامنت در سایت لاگین کنید.

ورود

یا

ثبت نام
© تمام حقوق این سایت متعلق به انیمه لیست می باشد.