ورود

دانلود انیمه
Shinkalion: Change the World شینکالیون: دنیا را تغییر بده

406 تعداد بازدید
User 0
10
/
N/A
AnimeList Rating
User 239
10
/
6.12
MyAnimeList
نامشخص
/
نامشخص
/
اطلاع رسانی
اضافه به لیست حذف از لیست
لطفا برای استفاده از این قسمت وارد سایت بشیدورود ثبت نام
دانلود انیمه Shinkalion: Change the World
دانلود انیمه Shinkalion: Change the World
قسمت بعدی
یکشنبه 2 اردیبهشت
عناوین دیگر
فارسی شینکالیون: دنیا را تغییر بده
ژاپنی シンカリオン チェンジ ザ ワールド

خلاصه داستان انیمه Shinkalion: Change the World

روزی روزگاری، یک دشمن شناخته نشده، نامعلوم، به صورت ناگهانی پدیدار می شود. "آژانس فوق تکاملی توسعه راه آهن" یک ربات که به قطار سریع‌السیر تبدیل می شود به اسم "شینکالیون" توسعه داده هست، تا راه حلی برای مقابله با این خطر باشد.


درباره انیمه شینکالیون: دنیا را تغییر بده

در یک اطلاعیه بسیار هیجان انگیز که در تمامی سرتاسر جهان انیمه امواجی را به حرکت در آورده، تاکارا تومی، کمپانی سرگرمی ژاپنی پر اعتبار، مشخص ساخته که قصد دارد تا سری محبوب خود شینکالیون را احیا سازد. سری جدید این اثر، با اسم شینکالیون جهان را تغییر بده، قرار است که در ماه آوریل سال ۲۰۲۴ پخش‌ شود.
سری شینکالیون، یک ترکیب خاص و متفاوت از قطار های پر سرعت و ربات های تبدیل شونده است، که از شروعش در سال ۲۰۱۸ در قلب طرفداران انیمه جا داشته است. بازگشت دوباره این سری، تعهد تاکارا تومی به این اثر جذاب و ادامه دادنش است.
برای بر انگیختن هیجان و شوق طرفداران، یک ویدیوی تبلیغاتی و یک ویدیوی معرفی برای سری پخش شده اند. آنها پیشنهاد نگاه کوتاه و وسوسه انگیزی به سبک طراحی اثر و موضوعات سری جدید می دهند. همچنین تصویر کلیدی، که یک اثر هنری بسیار زیباست، هیجانات و انتظارات را بیشتر بالا می برد.
در پشت صحنه این اثر نیز، تیمی قدرتمند از افراد بسیار حرفه ای این صنعت با انرژی خستگی ناپذیری مشغول کار اند تا به شینکالیون جهان را تغییر بده جان ببخشند. کنیچی کویاما، یک کارگردان با تجربه است و رهبری ساخت اثر را بر عهده دارد. ایجی اومهارا که به خاطر روایت های گیرا و جذابش شناخته می شود، ناظر بر نویسندگی فیلمنامه اثر است.
دایسکه ایشیباشی نیز به اومهارا در تیم نویسندگی فیلمنامه پیوسته‌ است. شیوری آساکا و نیینا موریتا طراحات شخصیت ها هستند. دو استودیو پروداکشن آی جی و سیگنال ام دی تولید کنندگان اثر هستند.

مشاهده بیشتر
دانـــلـــود
زیرنویس
تریلر

برای ارسال کامنت در سایت لاگین کنید.

ورود

یا

ثبت نام
© تمام حقوق این سایت متعلق به انیمه لیست می باشد.