دانلود انیمه
Boku no Hero Academia the Movie 4: You're Next آکادمی قهرمان من فیلم 4: تو بعدی هستی

4537 تعداد بازدید
User 0
10
/
N/A
AnimeList Rating
User 0
10
/
0.0
MyAnimeList
1
/
1
/
اطلاع رسانی
اضافه به لیست حذف از لیست
لطفا برای استفاده از این قسمت وارد سایت بشیدورود ثبت نام
دانلود انیمه Boku no Hero Academia the Movie 4: You're Next با زیرنویس فارسی
دانلود انیمه Boku no Hero Academia the Movie 4: You're Next با زیرنویس فارسی
عناوین دیگر
انگلیسی My Hero Academia The Movie 4: You're Next
فارسی آکادمی قهرمان من فیلم 4: تو بعدی هستی
ژاپنی 僕のヒーローアカデミアTHE MOVIE ユアネクスト

خلاصه داستان انیمه Boku no Hero Academia the Movie 4: You're Next

زمان انتشار جدید ترین انیمه‌فیلم از سری انیمه محبوب و موفق مدرسه قهرمانانه من که چهارمین انیمه‌فیلمی است که بر اساس آن ساخته می شود، با اسم "مدرسه قهرمانانه من: تو بعدی هستی"، مشخص شده است ، و در کنار آن، یک ویدئوی تبلیغاتی حماسی نیز منتشر شده است که بخش بسیار کوچکی از داستان این انیمه‌فیلم را به بینندگان نشان می دهد. تا قبل از این ویدئو، به طرز مرموزانه ای به جز بازه زمانی انتشار آن در تابستان ۲۰۲۴، هیچ اطلاعاتی از این انیمه‌فیلم مشخص نبود، اما حالا قضیه فرق کرده است.


درباره انیمه آکادمی قهرمان من فیلم 4: تو بعدی هستی

انیمه‌فیلم مدرسه قهرمانانه من: تو بعدی هستی، اقتباس از انیمه نیست و داستان جدیدی از دنیای سری مدرسه قهرمانانه من است. ویدئوی تبلیغاتی آن، در صفحه یوتیوب استودیو توهو انیمیشن به اشتراک گذاشته شده است.
بر اساس اطلاعات داده شده در سایت رسمی سری، چهارمین انیمه‌فیلم مدرسه قهرمانانه من در روز ۲ ماه آگست سال ۲۰۲۴ پخش خواهد شد.
با وجود این که این انیمه‌فیلم مانند سه انیمه‌فیلم قبلی داستانی جدید و متفاوت از مانگا دارد، اما خالق مانگای اثر، یعنی هوریکوشی کوهی، بر روند ساخت آن نظارت بیشتری خواهد داشت. خط داستانی این انیمه سینمایی هنوز مشخص نشده، اما به راحتی می توان آن را از ویدئوی تبلیغاتی آن تشخیص داد. اتفاقات این انیمه‌فیلم پس از آرک مرگبار "جنگ آزادسازی غیرطبیعی" اتفاق می افتند، و داستان در یک جامعه قهرمانی نابود شده قرار دارد. شخصیت منفی اصلی نقابدار این سینمایی، به طرز نگران کننده ای شبیه آل مایت است، که احتمالاً به این معناست که او قهرمان شماره یک را می ستاید و قرار است با دکو، وارث حقیقی لقب آل مایت، مبارزه کند.
طرفداران انیمه مدرسه قهرمانانه من دلایل زیادی برای شادی دارند، چرا که علاوه بر سینمایی چهارم، مانگا در آرک فوق‌ العاده‌ ای است و فصل ۷م انیمه نیز در راه است.

مشاهده بیشتر
دانـــلـــود
زیرنویس
تریلر

برای ارسال کامنت در سایت لاگین کنید.

ورود

یا

ثبت نام
© تمام حقوق این سایت متعلق به انیمه لیست می باشد.