دانلود انیمه
Hui Ming: Fenghuo San Yue بازگشت به سلسله بزرگ مینگ

با زیرنویس فارسی چسبیده پخش آنلاین
473 تعداد بازدید
User 1
10
/
9
AnimeList Rating
User 0
10
/
0.0
MyAnimeList
16
/
16
/
اطلاع رسانی
اضافه به لیست حذف از لیست
لطفا برای استفاده از این قسمت وارد سایت بشیدورود ثبت نام
دانلود انیمه چینی Hui Ming: Fenghuo San Yue - بازگشت به سلسله بزرگ مینگ
دانلود انیمه چینی Hui Ming: Fenghuo San Yue - بازگشت به سلسله بزرگ مینگ
عناوین دیگر
فارسی بازگشت به سلسله بزرگ مینگ
ژاپنی 回铭之烽火三月

خلاصه داستان انیمه Hui Ming: Fenghuo San Yue

ژنگ شائوپنگ، دانش‌آموز دبیرستانی، در حین درس تاریخ چرت می زد. وقتی بیدار شد، متوجه شد که به یانگ لین، یک دانشجوی فقیر در سلسله دانژو که در کتاب تاریخ خوانده بود، تبدیل شده است! در ابتدا، یانگ لین برای وفق دادن خود با زندگی گذشته با مشکل مواجه شد. اما زمانی که از ایده‌های امروزی برای ایجاد چند اختراع کوچک استفاده کرد؛ محبت روستاییان را به دست آورد و در نهایت احساس هویت خود را پیدا کرد. یانگ لین در دوره‌ای از نا آرامی‌های داخلی و خارجی زندگی کرد، جنگ‌ها را تجربه کرد و سختی‌های مردم را دید. او با تکیه بر دانش و توانایی‌های خود، در نهایت به دربار راه یافت و بر تلاش‌های سلسله دانژو برای مبارزه با فساد داخلی و دفع دشمنان نیرومند نظارت کرد.


درباره انیمه بازگشت به سلسله بزرگ مینگ

داستان این انیمه حوادث و احساسات واقعی انسان هاست. یونیانگ از اینکه یانگ لین همکار زنش، خانم Ma را به خانه آورده حسادت می کند؛ حتی وانگ لین هم احساس گناه می کند. البته داستان درباره یک مثلث عشقی نیست. واضح است که ما متوجه است یونیانگ در خانه خودشان احساس مزاحم بودن می کند.
یانگ لین متوجه می‌شود که سلسله مانگ با سلسله مینگ در حال جنگ است و سربازانی که از پایگاه وومینگ فرستاده شده‌اند، در وضعیت جنگی باز می‌گردند. او کمک‌های اولیه را امتحان می‌کند اما به دلیل کمبود خون، این کار بی‌فایده است. او در عوض به سلاح‌هایی که سربازان مجهز هستند، دقت می‌کند و با همین توجه، آن‌ها تفنگ‌های چخماقی را کشف می‌کنند. شخصیت پردازی این انیمه در نشان دادن ویژگی های این کرکتر به خوبی عمل می کند.
او همچنین یک کمان انفجاری (کمانی که سر تیر آن پر از باروت است) به ذهنش می رسد. در پایان قسمت، سلسله مانگ به آرامی به سمت پایگاه وومینگ سلسله مینگ نزدیک می شود، اما باید دید لینگ یانگ، که برای هر چیزی تدبیر خاصی دارد؛ چگونه قرار است با جذر و مد مبارزه کند؟
پخش این انیمه در ماه می 2024 آغاز شده است. انیمیشن این اثر، مانند دیگر انیمه های استودیو سازنده آن در سطح بسیار خوبی قرار دارد. جلوه های ویژه کامپیوتری هم کیفیت مناسبی دارند.

مشاهده بیشتر
دانـــلـــود
زیرنویس
 • آخرین آپدیت : قسمت 05
  باکس دانلود
  SOFTSUB
  تا قسمت 4 با سافت ساب قرار گرفت
  مزایای استفاده از اشتراک ویژه سایت انیمه لیست
  • دسترسی کامل به بزرگترین آرشیو انیمه ایران
  • امکان استفاده از پخش آنلاین
  • سرعت بالا و بدون محدودیت در دانلود
  • دانلود با حجم مصرفی نیم بها
  شما در حال استفاده از اشتراک رایگان هستید :( سرور رایگان هم فقط با فیلترشکن در دسترسه
  لینک های این انیمه فقط در دسترس کاربران ویژه قرار دارد.
 • لطفا برای استفاده از این قسمت وارد سایت بشیدورود ثبت نام
  زیرنویس
  درصورت دانلود نشدن زیرنویس با دانلودمنیجر، از طریق مرورگر دانلود کنید.
  زیرنویس VIP
  گروه ترجمه
  Episode
  5
  گروه ترجمه
  Episode
  4
  گروه ترجمه
  Episode
  3
  گروه ترجمه
  Episode
  2
  گروه ترجمه
  Episode
  1

برای ارسال کامنت در سایت لاگین کنید.

ورود

یا

ثبت نام
 • 1403-03-01 16:14:00
  یک اثر بسیار جذاب با ژانر "تناسخ_تاریخی" که در آن تناسخ از زمان حال به 1500 سال قبل داستان از قسمت سوم به بعد اوج میگیره و دو قسمت اول به معرفی شخصیتها می پردازه نکته خاصش اینکه شخصیت اصلی با اطلاعات تاریخی و هوشش به پیش می ره توجه به جزئیات به قدر کافی گرافیک عالی، موسیقی مناسب لودگیهای بی جا نداره ترجمه(زیرنویس) هم خیلی خوب، فقط قسمت سوم به اشتباه زیرنوی انگلیسی آپلود شده آنچه خوبان همه دارند، تو یکجا داری
 • 1403-03-01 16:05:17
  یک ایسکای عالی، که از زمان حال به 1500 سال قبل تناسخ میکنه با گرافیک بی نظیر و موسیقی و ترجمه خوب، فقط زیرنویس قسمت سوم، انگلیسی و نه فارسی(لطفا درست کنید) ژانر تاریخی_تناسخی داره، و بخاطر توجه به جزئیات و شخصیت پردازی، در ابتدا سرعتش کم به نظر مرسه، اما از قسمت سوم به بعد درست میشه قهرمان داستان توانایی های بدنی خاص نداره بلکه باید نقشه هاش را با هوشش و اطلاعات تاریخیش پیش ببره من امتیازه 9 را بهش دادم
© تمام حقوق این سایت متعلق به انیمه لیست می باشد.