دانلود انیمه
Yi Nian Yong Heng 3rd Season اراده جاودان فصل 3

با زیرنویس فارسی چسبیده پخش آنلاین
996 تعداد بازدید
User 4
10
/
9
AnimeList Rating
User 0
10
/
0.0
MyAnimeList
نامشخص
/
نامشخص
/
اطلاع رسانی
اضافه به لیست حذف از لیست
لطفا برای استفاده از این قسمت وارد سایت بشیدورود ثبت نام
دانلود انیمه چینی Yi Nian Yong Heng 3rd Season - اراده جاودان 3
دانلود انیمه چینی Yi Nian Yong Heng 3rd Season - اراده جاودان 3
عناوین دیگر
انگلیسی A Will Eternal 3rd Season
فارسی اراده جاودان فصل 3
ژاپنی 一念永恒 第三季

خلاصه داستان انیمه Yi Nian Yong Heng 3rd Season

بای شیائوچون حالا در بزرگترین نبرد زندگی اش قرار دارد. نبرد آب و آتش که مهم ترین اتفاق این انیمه است را در این فصل می بینیم. این نبرد نتیجه مهمی دارد و نشان می دهد پیروزی با نیروی خیر یا شر است. حالا که اثر قرص طلایی روی بای همه را شگفت زده کرده، باید ببینیم عواقب استفاده از این نیرو چیست.


درباره انیمه اراده جاودان فصل 3

برای جذاب شدن داستان این فصل، نیاز است تا 2 اپیزود به آن فرصت دهید. البته اگر طرفدار این سری انیمه هستید؛ داستان اپیزود اول از جایی شروع می شود که فصل قبلی تمام شد. اوضاع دیگر به آرامی و حال و هوای قبل نیست و حالا باید ببینیم چطور این نبرد پیش می رود.
شخصیت اصلی انیمه Bai نیرویی دارد که از درون او و همچنین چیزی به نام Golden Pill نشات می گیرد. تهدیدی که باید از بین ببرد، با تمام نیروی خود و جادویی که در دست دارد برای جلوگیری از بای پیشروی می کند. موجودات پرنده ای که آتش پرتاب می کنند و نیرویی که همراه خود دارند؛ باید شکست را از بای بپذیرند یا نه؟
انیمیشن این فصل نسبت به دو سیزن قبلی پیشرفت های خوبی داشته است. نبردها هیجان همیشگی خود را حفظ کرده اند اما انیمیشن آنها روان تر است. هرچه انیمه جلوتر می رود، به تنش و فضای اکشن و هیجان انگیز آن اضافه می شود. طراحی چهره کرکترها کاملاً قابل تشخیص از یکدیگر است. در فصل های قبلی حالت عاشقانه و فانتزی این سریال بیشتر بود و حالا تنها از نبردهای مهم و ماجراهای هیجانی آن صحبت می شود. باید ببینیم بعد از اینکه در این نبرد یکی از گروه ها برنده شد، داستان به چه سمتی می رود؟
اگر طرفدار دو سیزن قبلی هستید، قطعاً دیدن این فصل هم می تواند شما را سرگرم کند.

مشاهده بیشتر
دانـــلـــود
زیرنویس
تریلر

برای ارسال کامنت در سایت لاگین کنید.

ورود

یا

ثبت نام
  • 1403-04-26 01:29:46
    یه شاهکار به تمام معنا
  • 1403-04-23 19:46:53
    یه خسته نباشید میگم به تیم بی نظیر انیمه لیست یه سوال داشتم از اون همکاره محترمتون که این انیمه ی زیبا رو ترجمه میکنه , چرا دیگه ترجمه های این انیمه رو قرار ندادن :( بسیار مشتاقه زیر نویس این انمیه هستم
  • 1403-04-14 01:29:50
    پشمام فصل ۳ زیر نویس هم داره😄
© تمام حقوق این سایت متعلق به انیمه لیست می باشد.