دانلود انیمه
Tensei Kizoku, Kantei Skill de Nariagaru 2nd Season
به عنوان یه اشراف‌زاده تناسخ شدم، از مهارت‌های ارزیابیم برای ظهور تو این جهان استفاده کردم فصل 2

166 تعداد بازدید
User 1
10
/
10
AnimeList Rating
User 0
10
/
0.0
MyAnimeList
نامشخص
/
نامشخص
/
اطلاع رسانی
اضافه به لیست حذف از لیست
لطفا برای استفاده از این قسمت وارد سایت بشیدورود ثبت نام
دانلود انیمه Tensei Kizoku, Kantei Skill de Nariagaru 2nd Season
دانلود انیمه Tensei Kizoku, Kantei Skill de Nariagaru 2nd Season
عناوین دیگر
انگلیسی As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the World Season 2
فارسی به عنوان یه اشراف‌زاده تناسخ شدم، از مهارت‌های ارزیابیم برای ظهور تو این جهان استفاده کردم فصل 2
ژاپنی 転生貴族、鑑定スキルで成り上がる 第2期
معروف به Reincarnated as an Aristocrat with an Appraisal Skill Season 2

خلاصه داستان انیمه Tensei Kizoku, Kantei Skill de Nariagaru 2nd Season

در حالی که گروه به تعقیب میرل و آرس هستند، میرل موفق می‌شود آن‌ها را به تله‌هایی که قبلا چیده بود، بکشاند. لیزیا به همراه دیگر خدمتکاران از دور این گروه را تماشا می کند. سربازان تازه‌ کار موفق ‌شدند تیم ریتسو را ببرند و باعث فرار شارلوت و رزال شوند؛ هرچند شارلوت به طور اتفاقی خودش را بی‌هوش می‌کند. میرل به تعقیب رزال می‌رود و ریتسو هم از نزدیک او را دنبال می‌کند. تیم میرل در نبرد تمرینی پیروز می‌شود. میر پیشنهاد می‌کند که او امپراتور بعدی شود، که این باعث نگرانی آرس می‌شود. گروه برای جشن گرفتن پیروزی او در نبرد، مهمانی ترتیب می‌دهند. روز بعد با رفتن لیزیا، آرس نامه‌ای از لرد کوران دریافت می‌کند و تمام زیردستانش تصمیم می‌گیرند با او همراه شوند.


درباره انیمه به عنوان یه اشراف‌زاده تناسخ شدم، از مهارت‌های ارزیابیم برای ظهور تو این جهان استفاده کردم فصل 2

در سبک ماجراجویی و ایسکای انیمه های جالب و دوست داشتنی همیشه ستایش می شوند. این انیمه هم جز آن دسته است. داستانی واضح و سرراست به این ژانر دارد و آن را به شکلی قابل قبول اجرا می‌کند. تمرکز این انیمه روی یک اتفاق خاص یا خلق شاهکاری بی نقص در این ژانر نیست، بلکه به مخاطب داستانی از یک اشراف ‌زاده‌ی تناسخ‌ یافته را نشان می دهد. این اشراف زاده متحدان قدرتمندی را جمع‌آوری می‌کند و در کنار آن‌ها برای صعود در جهان تلاش می‌کند.
داستان این انیمه در مورد پسری است که در یک شهر کوچک به دنیا آمده. او توانایی دیدن پتانسیل افراد را دارد. از این توانایی برای پیدا کردن افرادی استفاده می‌کند که بتواند به آن‌ها اعتماد کند و به او در رسیدن به رویایش کمک کنند: کشوری بدون جنگ، جایی که کودکان بتوانند با خوشحالی زندگی کنند.
شاید بتوان گفت ایسکای، در این انیمه تنها ژانری برای جذب کردن مخاطبان بیشتر است و داستان این سریال حرف های بسیار بیشتری برای گفتن دارد. حقایقی که از اروپا در قرون وسطی در این انیمه می بینید، آن را جالب و واقعی تر می کند. خوشبختانه در این انیمه مانند بقیه سریال های امروزی، روی دبیرستان و اتفاقات نوجوانی تمرکز نمی کند و اتفاقات خیلی بیشتری در داستان خود جای می دهد.

مشاهده بیشتر
دانـــلـــود
زیرنویس
تریلر

برای ارسال کامنت در سایت لاگین کنید.

ورود

یا

ثبت نام
© تمام حقوق این سایت متعلق به انیمه لیست می باشد.