دانلود انیمه
Jin Can Wangshi کرم ابریشم طلایی

با زیرنویس فارسی پخش آنلاین
188 تعداد بازدید
User 0
10
/
N/A
AnimeList Rating
User 0
10
/
0.0
MyAnimeList
24
/
24
/
اطلاع رسانی
اضافه به لیست حذف از لیست
لطفا برای استفاده از این قسمت وارد سایت بشیدورود ثبت نام
دانلود انیمه چینی Jin Can Wangshi - کرم ابریشم طلایی
دانلود انیمه چینی Jin Can Wangshi - کرم ابریشم طلایی
عناوین دیگر
انگلیسی The Golden Wug
فارسی کرم ابریشم طلایی
ژاپنی 金蚕往事
معروف به The Story of the Golden Silkworm

خلاصه داستان انیمه Jin Can Wangshi

لو زو، یک جوان معمولی که پیش از این در مغازه‌ ای در دونگ گوان کار می‌کرد؛ زمانی که برای دیدن اقوامش به شهر خود بازگشت، به طور اتفاقی قدرت کرم ابریشم طلایی را از مادربزرگش به ارث برد. توطئه‌ها و درگیری‌هایی که پیرامون کرم ابریشم طلایی شکل گرفته بود، یکی پس از دیگری به سراغ او آمدند. لو زو که با این سختی ها گرفتار شده، چگونه باید با آن مقابله کند؟


درباره انیمه کرم ابریشم طلایی

کرم های ابریشم از دوران قدیم، قدرت هایی دارند که با ورود آنها به بدن یک نفر، به او قدرت های زیادی می دهند. در آزمایشگاه ها، این کرم ها را وارد بدن مردم عادی می کنند و قدرت های خیره کننده به آنها می دهند. حالا 
یکی از مهمترین بخش هایی که در این دونگهوا توجه شما را جلب می کند، گرافیک و انیمیشن بسیار قوی آن است. در همان ابتدا پس از شروع اپیزود اول، تصویر شهر و زندگی مردم امروزی، مانند یک فیلم سینمایی واقعی به تصویر کشیده شده. 
داستان اصلی با حمله چند نقابدار ماهر در هنرهای رزمی و یک عقرب به لو زو شروع می شود. او در نبرد با این افراد و عقربی که احضار کرده اند، شکست می خورد و به مرگ نزدیک می شود. زمانی که هیچ امیدی برای او باقی نمانده، مادرزبزرگ مریضش که لو زو برای عیادت از او به روستا رفته بود، با نیرویی به نقابدار ها و عقرب حمله می کند و آنها را از پای در می آورد.
این قدرت نشات گرفته از روح او و قدرت کرم ابریشم طلایی است. مادربزرگش اعتراف می کند که ارباب هنرهای رزمی است و حالا که زمان مرگ او فرا رسیده، دشمنان قدیمی اش برای دزدیدن این موهبت به سراغ او آمده اند. اما لو زو وظیفه مهمی دارد؛ و آن هم به میراث بردن این قدرت بزرگ و استفاده از آن در جهت درست است... در ادامه، این انیمه داستان جذاب و دیدنی را که گفته شد روایت می کند. 

مشاهده بیشتر
دانـــلـــود
زیرنویس
تریلر

برای ارسال کامنت در سایت لاگین کنید.

ورود

یا

ثبت نام
© تمام حقوق این سایت متعلق به انیمه لیست می باشد.