دانلود انیمه
Kami wa Game ni Ueteiru. بازی خدایانی که ما بازی می‌کنیم

با زیرنویس فارسی چسبیده پخش آنلاین
4609 تعداد بازدید
User 15
10
/
7.53
AnimeList Rating
User 5,789
10
/
6.14
MyAnimeList
13
/
13
/
اطلاع رسانی
اضافه به لیست حذف از لیست
لطفا برای استفاده از این قسمت وارد سایت بشیدورود ثبت نام
دانلود انیمه Kami wa Game ni Ueteiru به صورت رایگان با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود انیمه Kami wa Game ni Ueteiru به صورت رایگان با زیرنویس فارسی چسبیده
قسمت بعدی
دوشنبه 3 اردیبهشت
عناوین دیگر
انگلیسی Gods' Game We Play
فارسی بازی خدایانی که ما بازی می‌کنیم
ژاپنی 神は遊戯に飢えている。
معروف به Kami wa Yuugi ni Ueteiru., The Ultimate Game-Battles of a Boy and the Gods, Kami wa Game ni Ueteiru.: Kamigami ni Idomu Shounen no Kyuukyoku Zunousen

خلاصه داستان انیمه Kami wa Game ni Ueteiru.

خدایان بیکار یک بازی به نام " بازی خدایان" ساختند تا سرگرم شوند. لچه یک الهی قدیمی از خواب بیدار شده است و می خواهد با بهترین گیمر عصر حاضر دنیا آشنا شود. بدین ترتیب بهترین تازه کار بازی، فی، به عنوان نماینده بشریت برای رقابت در بازی انتخاب شد. از آنجایی که خدایان بسیار نامعقول و غیرقابل درک هستند، هیچ انسانی در طول تاریخ در بازی برنده نیست. اگرچه، فی یک انسان باهوش است و واقعاً عاشق گیم و همچنین انجام بازی های چالش برانگیز سرگرم کننده است. بنابراین، داستان بین رقابت Fay و Leche در فینال بازی خدایان آغاز می شود.

 

دانلود انیمه Kami wa Game ni Ueteiru


درباره انیمه بازی خدایانی که ما بازی می‌کنیم

رمان God's Game We Play در سال 2020 در وب سایت Kakuyomu منتشر شد. وقتی خدایان حوصله شان سر می رود، تصمیم می گیرند تا وجود ابدی خود را با به چالش کشیدن همه افراد در یک نبرد نهایی، حداقل کمی فان و جالب کنن. البته، این خدایان در بهترین زمانشون هم موجودات دمدمی مزاج، ناعادل و غیرقابل درکی هستند، بنابراین برنده شدن برای یک فانی اونم از نمایندگان بشریت عملاً غیرممکن است. با این حال، وقتی یک الهه قدیمی و یک پسر نابغه انسان در تلاش برای برنده شدن در بازی برای پایان دادن به همه بازی ها با هم متحد می شوند، ماجرا جالب تر می شود! 

 

انیمه بازی خدایانی که ما بازی می‌کنیم


این موضوع قطعا برای علاقمندان به ژانر بازی در انیمه و همینطور ترکیب اون با مضامین خدایان و بهشت نتیجه جذاب و قابل توجه ای خواهد داشت. این انیمه در لیست مورد انتظار ترین نمایش های فصل بهار ۲۰۲۴ قرار گرفته است.
در 21 ژانویه 2022، یک انیمیشن اقتباسی با یک ویدیوی تبلیغاتی به روایت ساکی میاشیتا معرفی و تایید شد. این نمایش بر اساس یک مجموعه رمان تحت وب به همین نام است که بیشتر به خاطر نوشتن مجموعه لایت ناول «آخرین جنگ صلیبی ما» یا «ظهور دنیای جدید»، که الهام بخش یک انیمیشن اقتباسی در فصل انیمه پاییز 2020 بود، شناخته شده است.

مشاهده بیشتر
دانـــلـــود
زیرنویس
تریلر

برای ارسال کامنت در سایت لاگین کنید.

ورود

یا

ثبت نام
  • 1403-01-14 21:56:38
    khosham oomad
  • 1403-01-14 09:15:15
    داستانش به نظر قشنگ میخوره البته باید چند قسمت دید تا گفت انیمه خوبی هست یا نه
  • 1403-01-14 09:08:13
    بنظر خوب میاد!!
© تمام حقوق این سایت متعلق به انیمه لیست می باشد.