دانلود انیمه
Date A Live V تاریخ زندگی V

با زیرنویس فارسی چسبیده پخش آنلاین
7312 تعداد بازدید
User 15
10
/
8.8
AnimeList Rating
User 7,838
10
/
8.07
MyAnimeList
12
/
12
/
اطلاع رسانی
اضافه به لیست حذف از لیست
لطفا برای استفاده از این قسمت وارد سایت بشیدورود ثبت نام
دانلود انیمه Date A Live V (فصل 5) با زیرنویس فارسی چسبیده بدون سانسور
دانلود انیمه Date A Live V (فصل 5) با زیرنویس فارسی چسبیده بدون سانسور
قسمت بعدی
چهارشنبه 9 خرداد
عناوین دیگر
انگلیسی Date A Live V
فارسی تاریخ زندگی V, دیت عه لایو فصل 5
ژاپنی デート・ア・ライブⅤ
معروف به Date A Live 5, Date A Live Fifth Season, DAL 5

خلاصه داستان انیمه Date A Live V

شیدو ایتسوکا به دلیل دخالت مداوم در امور راتاتاسکر، با خطرات بزرگتری نسبت به گذشته روبرو است. او تاکنون 10 روح را مهر و موم کرده است. حال  آیزاک وستکوت، رهبر صنایع دئوس اکس ماشینا، سرانجام تصمیم گرفته شیدو را بکشد و قدرت‌های این روح‌ها را برای خود به چنگ آورد.
آیزاک برای رسیدن به هدف خود، جنگ تمام عیاری علیه راتاتاسکر اعلام می‌کند و این سازمان را مجبور می‌کند تا منابع خود را برای اطمینان از بقای ایتسوکا تمام کند. با وجود اینکه به شدت کم تعداد و ضعیف‌تر هستند، امیدی به شکل یک روح زمان به نام کورومی توکیساک وجود دارد. ایتسوکا باید قدرت کورومی را مهر و موم کند و به دست آورد تا بتواند به گذشته سفر کند و با روح اصل یعنی محرکی که همه چیز را آغاز کرد، مقابله کند. 


درباره انیمه تاریخ زندگی V

اول از همه، اگر چهار فصل اول این انیمه را ندیده اید، حتماً اول آن‌ها را تماشا کنید و سپس به سراغ فصل پنجم بیایید. به نظر می‌رسد این فصل، بخش پایانی مجموعه باشد. اگر تا به حال سریال را دنبال کرده‌اید، این سیزن یک شاهکار دوست داشتنی است. داستان زیادی در این بار روایت می‌شود و به بسیاری از سوالات مطرح شده در این فصل و فصل‌های قبلی پاسخ داده می‌شود.
مرگ‌ واقعی شخصیت‌ها، اکشن‌های نفس‌گیر و لحظات احساسی‌ای وجود دارد که برای شخصیت های مهم پیش می آید. از زمانی که داستان فقط درباره‌ی مردی بود که سعی می‌کرد قدرت‌های روح را برای محافظت از جهان مهر و موم کند، اتفاقات زیادی افتاده است.
پس‌زمینه‌ی کلی داستان ترکیبی از عناصر مختلف از جمله اشارات مذهبی به انجیل، و همچنین جنبه‌های کلی زندگی را در برمی‌گیرد، که همگی با یک انیمه اکشن ترکیب شده اند. این تلفیق با الهام گرفتن از تمامی مکان‌های زیبا و منحصربه‌فرد داستان، تقویت می‌شود. همچنین موسیقی متن به این انیمه افسانه ای اضافه می کند.
با وجود گستردگی تعداد شخصیت‌ها در این سیزن، تمرکز اصلی داستان همچنان روی شیدو، توکا، اوریگامی و ویلن اصلی، وست‌کات و الن، باقی می‌ماند. تمرکز بر روی ویلن و چگونگی ارتباط آن با منشأ درگیری و کرکترها، باعث یکدست بودن داستان می‌شود.
هر فصل، دختری جدید معرفی می‌شود. این کار باعث می‌شود سریال تکراری و قدیمی به نظر نرسد. همچنین، تمرکز بر دختری جدید در هر فصل، به ما فرصت می‌دهد تا درباره شخصیت‌های قبلی بیشتر بدانیم.
همچنین این مجموعه رکورد سریع‌ترین اقتباس لایت ناول به انیمه را در اختیار دارد. تقریباً با انتشار جلد سوم رمان، تصمیم به ساخت انیمه‌اش گرفته شد. کیفیت آن هم به خوبی انیمه های معروف دیگر می رسد.

مشاهده بیشتر
دانـــلـــود
زیرنویس
تریلر

برای ارسال کامنت در سایت لاگین کنید.

ورود

یا

ثبت نام
 • 1403-02-27 18:32:28
  خدایش چقدر این فصل این انیمه حساس عجیب شده خیلی چیزا آشکار کرده و سوال برانگیز کرده که مهمترین سوالش اینکه وقتی قسمت تموم میشه خیلی از خودت میپرسی بقیه ش چی میشه واقعا اون قسمت تموم میشه و تو خوماری میزاره تا هفته بعد که قسمت بعدی بیاد همینطور اوپینگ های هرپنج فصل قشنگند واقعا قشنگند
 • 1403-02-26 18:36:49
  این فصل این انیمه حساس عجیب شده خیلی چیزا آشکار کرده و سوال برانگیز کرده که مهمترین سوالش اینکه وقتی قسمت تموم میشه و تو خوماری بقیه داستان میزاره تا هفته بعد که قسمت بعدی بیاد همینطور اوپینگ های هرپنج فصل قشنگند واقعا واقعا قشنگند
 • 1403-02-26 18:30:38
  این فصل این انیمه حساس عجیب شده خیلی چیزا آشکار کرده و سوال برانگیز کرده که مهمترین سوالش اینکه وقتی قسمت تموم میشه و تو خوماری بقیه داستان میزاره تا هفته بعد که قسمت بعدی بیاد همینطور اوپینگ های هرپنج فصل قشنگند واقعا واقعا قشنگند
 • 1403-02-26 18:17:50
  این فصلش تا اینجا که واقعا خوب پیش رفته
 • 1401-10-14 22:22:32
  تاریخ پخشششششششش؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  • 1401-10-28 02:28:47
   هنوز دقیق اعلام نشده اما ممکنه آخر سال 2023 یا به احتمال زیاد بهار 2024
  • 1402-05-09 21:24:26
   August 2023 or January 2024 طبق زمانی که خودشون اعلام کردن
© تمام حقوق این سایت متعلق به انیمه لیست می باشد.