دانلود انیمه
Cardfight!! Vanguard: Divinez Season 2 دعوا با ورق!! پیشتاز: سری دی فصل 7

پخش آنلاین
4903 تعداد بازدید
User 0
10
/
N/A
AnimeList Rating
User 113
10
/
6.64
MyAnimeList
نامشخص
/
نامشخص
/
اطلاع رسانی
اضافه به لیست حذف از لیست
لطفا برای استفاده از این قسمت وارد سایت بشیدورود ثبت نام
دانلود انیمه Cardfight!! Vanguard: D Series Season 7
دانلود انیمه Cardfight!! Vanguard: D Series Season 7
قسمت بعدی
شنبه 30 دی
عناوین دیگر
انگلیسی Cardfight!! Vanguard Divinez Season 2
فارسی دعوا با ورق!! پیشتاز: سری دی فصل 7
ژاپنی カードファイト!! ヴァンガード Divinez Season2

خلاصه داستان انیمه Cardfight!! Vanguard: Divinez Season 2

استودیو بوشیرود در طی سخنرانی خود در سال نو در  شهرداری گنبد توکیو در روز دوشنبه، اعلام کرد که برای سری دی از انیمه جلو دار مبارزه با کارت، تا ۹ فصل انیمه ساخته خواهد شد. سری دی که اشاره همزمان به آخرین خط تولیدی برای این بازی کارتی، و هم به سری انیمه اثر دارد، برنامه ریزی شده است که تا ماه دسامبر سال ۲۰۲۵ ادامه پیدا کند.


درباره انیمه دعوا با ورق!! پیشتاز: سری دی فصل 7

دو فصل اول انیمه جلو دار مبارزه با کارت اوردرس، شروع سری دی بودند که در ماه آپریل سال ۲۰۲۱ پخش شدند. همچنین، جلو دار مبارزه با کارت ویل درس نیز فصل سوم سری دی بصورت کلی به حساب می‌آید‌، و فصل دوم آن نیز فصل چهارم سری دی است. فصل سوم این سری که قرار است فصل پنجم سری دی باشد، در ماه جولای سال ۲۰۲۳ پخش خواهد شد. فصل ششم برنامه ریزی شده تا در حدود اوایل سال ۲۰۲۴ شروع شود، و فصل هفتم نیز برای اواسط سال ۲۰۲۴ برای شروع پخش اولین قسمتش، در نظر گرفته شده است. فصل هشتم در حدود اوایل سال ۲۰۲۵ شروع خواهد شد، و فصل نهم نیز سری دی را، با شروع در حدود اواسط سال ۲۰۲۵، با پایان خواهد رساند.
ریوتارو سوزوکی کارگردان جدید انیمه است که به جای کن موری این مسئولیت را بر عهده خواهد داشت. کن موری این بار در جایگاه کارگردان ارشد قرار دارد. ساتوشی ناکامورا مسئولیت فیلم نامه های سری انیمه را بر عهده دارد، و جایگزین موری و ناتسوکو تاکاهاشی شده است. توموکاتسو ناگاساکو در کنار هیرویوکی سایتا طراح شخصیت هاست، اون همچنین کارگردان انیمیشن ارشد در کنار گا یونگ پارک و هاتسوهی یوشیتاکه است (هیرویوکی سایتا دیگر کارگردان انیمیشن ارشد نیست). هیرویوکی اوگوری کارگردان انیمیشن واحد است. اوسامو ماسایاما مشاور هنری اثر است. یووشی کوشیدا مسئول بخش سی‌جی‌آی و هیکاری کومیا مسئول بخش رنگ‌ است.

مشاهده بیشتر
دانـــلـــود
زیرنویس
تریلر

برای ارسال کامنت در سایت لاگین کنید.

ورود

یا

ثبت نام
© تمام حقوق این سایت متعلق به انیمه لیست می باشد.