دانلود انیمه
Yamato yo, Towa ni: Rebel 3199 ابدی باش، یاماتو: شورشی 3199

60 تعداد بازدید
User 0
10
/
N/A
AnimeList Rating
User 0
10
/
0.0
MyAnimeList
نامشخص
/
نامشخص
/
اطلاع رسانی
اضافه به لیست حذف از لیست
لطفا برای استفاده از این قسمت وارد سایت بشیدورود ثبت نام
دانلود انیمه Yamato yo, Towa ni: Rebel 3199 با زیرنویس فارسی چسبیده به همراه پخش آنلاین
دانلود انیمه Yamato yo, Towa ni: Rebel 3199 با زیرنویس فارسی چسبیده به همراه پخش آنلاین
عناوین دیگر
فارسی ابدی باش، یاماتو: شورشی 3199
ژاپنی ヤマトよ永遠に REBEL3199
معروف به Be Forever Yamato: Rebel 3199, Star Blazers

خلاصه داستان انیمه Yamato yo, Towa ni: Rebel 3199

سایت رسمی برای انیمه ابدی باش یاماتو: یاغی ۳۱۹۹، پروژه بعدی از بازسازی های سری سفینه جنگی فضایی یاماتو، از یک ویدئو تیزر تبلیغاتی جدید به همراه یک تصویر تبلیغاتی از این انیمه رونمایی کرد. ویدئوی تبلیغاتی از کسانی که بر روی انیمه کار می کنند رونمایی کرد و همچنین مشخص ساخت که انیمه در طی ۷ انیمه فیلم پخش خواهد شد. اولین انیمه فیلم از این هفت انیمه فیلم با نام اشغال تاریک، در روز ۱۹م ماه جولای پخش خواهد شد.


درباره انیمه ابدی باش، یاماتو: شورشی 3199

نائومیچی یاماتو (از دنیای نو) کارگردانی این انیمه را بر عهده دارد. هاروتوشی فوکوی حالا به عنوان کارگردان ناظر در این پروژه حضور دارد، و همچنان، مانند انیمه قبل، نویسنده اصلی و فیلم نامه نویس اثر نیز هستن. هیدکی اوکا نیز به عنوان یکی از نویسندگان فیلم نامه، بازگشته است. نوبوترو یوکی دوباره طراحی شخصیت ها را بر عهده دارد. جونیچیرو تاماموری، میکا آکیتاکا، و یاسوشی ایشیزو طراحی های مکانیکی اثر را بر عهده دارند. هیرویوکی گوتو تهیه کننده سی جی است، در حالی که شوسوکه اوئچی به عنوان کارگردان سی جی انتخاب شده است. توموهیرو یوشیدا نیز مدیر صدای انیمه است.
مانند انیمه قبلی این سری، از تهیه کننده فقید یوشینوبو نیشیزاکی برای ساخت اصل این اثر، نام برده شده، و پسر او، شوجی نیشیزاکی به عنوان سرپرست ناظر تولید و سر ناظر کپی رایت حضور می یابد. آکیرا میاگاوا به همراه شو کانماتسو برای تولید موسیقی انیمه باز می گردد. از پدر آکیرا میاگاوا، هیروشی میاگاوا که آهنگساز انیمه سفینه جنگی فضایی یاماتو بود نیز، یاد شده است.
فوکوی تایید کرد که این پروژه ۲۶ اپیزود خواهد داشت و با وجود این که اسم فیلم ۳۱۹۹ است، داستان انیمه در سال ۲۲۰۷ شروع خواهد شد.
این پروژه، دنباله "سفینه جنگی فضایی یاماتو ۲۲۰۵ سفر جدید بخش دوم" است که در ماه فوریه سال ۲۰۲۲ پخش شد.

مشاهده بیشتر
دانـــلـــود
زیرنویس
تریلر

برای ارسال کامنت در سایت لاگین کنید.

ورود

یا

ثبت نام
© تمام حقوق این سایت متعلق به انیمه لیست می باشد.