دانلود سریال
Black Mirror آینه سیاه

8879 تعداد بازدید
User 25
10
/
9
AnimeList Rating
User 601103
10
/
8.7
IMDB Rating
27
/
27
/
اطلاع رسانی
فعال سازی تلگرام
اضافه به لیست حذف از لیست
لطفا برای استفاده از این قسمت وارد سایت بشیدورود ثبت نام
دانلود سریال Black Mirror (آینه سیاه) بدون سانسور با زیرنویس فارسی
دانلود سریال Black Mirror (آینه سیاه) بدون سانسور با زیرنویس فارسی

نگاهی به داستان سریال آینه سیاه و تحلیل آن

سریال Black Mirror یکی از مجموعه‌های علمی-تخیلی است که دارای پنج فصل با چندین قسمت مجزا از هم است. این سریال به تقابل میان انسان و تکنولوژی می‌پردازد و نشان می‌دهد که در نهایت تکنولوژی برنده بازی است. 

بسیاری از اپیزود‌هایی که از این مجموعه ضبط شده‌اند، شبیه به زندگی امروزی انسان‌ها بوده و نشان می‌دهد ما تا چه حد در گرو و اسارت تکنولوژی قرار گرفته‌ایم و خودمان خبر نداریم! بسیاری از افراد گمان می‌کنند رشد تکنولوژی و پیشرفت روز‌افزون آن در آینده، منجر به آزاد‌تر‌شدن انسان‌ها شده و آن‌ها را از بند زمان و مکان جدا می‌کند؛ در صورتی‌که انسان از چاله در آمده و در چاهی عمیق می‌افتد. 

با اینکه عنوان علمی‌تخیلی برای این مجموعه در‌نظر گرفته شده، اما همواره مشخص است، که نشانه‌هایی از واقعیت درون آن قرار گرفته است. هر قسمت از سریال Black Mirror به یکی از مباحث در مورد تکنولوژی پرداخته و نشان می‌دهد که تکنولوژی و سازنده آن، در رقابت با یکدیگر قرار دارند. 

در نهایت، چیزی جز تکنولوژی برنده این بازی نیست! با این اوصاف، بهتر است بدانید که همه چیز آن‌قدر که ترسناک به ‌نظر می‌رسد نیست؛ چون این انسان است که در نهایت تصمیم می‌گیرد سرنوشت خود را چگونه رقم بزند. با تماشای این مجموعه پنج فصلی، می‌توانید با برخی از واقعیت‌های دنیا، از زاویه‌ای دیگر آشنا شوید و برای زندگی خود تصمیم بزرگی بگیرید. 

 

در مورد سریال Black Mirror چه انتقاداتی شده است؟ 

یکی از سریال‌های تاثیر‌گذار، پر‌مخاطب، پر‌بیننده، با اپیزود‌های کم و جذاب و همچنین با ژانر علمی-تخیلی که توانسته چندین فصل عالی را سپری کند، آینه سیاه است. این مجموعه را می‌توان یکی از Serial‌هایی دانست که بر پایه تکنولوژی ساخته شده‌اند. اگر شما هم یکی از طرفداران مجموعه‌های علمی و تخیلی مدرن که هیجان بالایی دارند هستید، بهتر است این فرصت طلایی را از‌دست نداده و به تماشای Black Mirror بپردازید. قسمت‌هایی که در هر فصل نهاده شده‌اند، می‌توانند تفسیری جذاب را برای مخاطبان خود عرضه کنند. 

 

سریال Black Mirror

تمامی مسائلی که در این مجموعه رخ می‌دهند بنا‌بر زمان آینده بوده و نشان از فناوری‌های روز دنیا در آن زمان دارند؛ البته که بیشتر تکنولوژی‌های به‌ کار ‌رفته در آینه سیاه، بیشتر شبیه به همین تکنولوژی‌هایی هستند که در زمان حال، در‌حال استفاده از آن‌ها هستیم.

تمامی قسمت‌های این Serial‌، به‌ گونه‌ای پشت هم چیده شده‌اند که هر ‌کدام تفسیری جدا، اما پیوسته به قسمت دیگر دارد. اگر فردی هستید که به عمق بسیاری از مسائل می‌نگرید، سریال Black Mirror برای­تان یکی از بهترین‌ها است؛ چرا که نکات ریز و جذابی را در خود جای داده است. 

 

بررسی محتوای 5 فصل و دیگر جزئیات

هر فصل دارای سه الی چهار قسمت 60 دقیقه‌ای است که این موضوع می‌تواند بیننده را جذب کند؛ چرا که باعث می‌شود سریال Black Mirror، خسته‌کننده به ‌نظر نرسد. این مجموعه اثر اوون هریس بوده و از همان فصل ابتدایی بینندگان زیادی را برای خود کرده است.

منتقدان، برای آن نمرات بالایی را در‌نظر گرفته‌اند؛ چرا که معتقدند، آینه سیاه، اعماق تاریک انسان‌ها را با بزرگ‌ترین نوآوری‌های تاریخ ترکیب کرده و به تصویر کشیده است. جو رایت، اوون هریس، جودی فاستر و کارل تیبتس، از کارگردانان این مجموعه علمی-تخیلی هستند.

مشاهده بیشتر
دانلود
زیرنویس
بازیگران
مرتبط

برای ارسال کامنت در سایت لاگین کنید.

ورود

یا

ثبت نام
© تمام حقوق این سایت متعلق به انیمه لیست می باشد.