دانلود سریال
Band of Brothers گروه برادران

17948 تعداد بازدید
User 18
10
/
8.94
AnimeList Rating
User 479K
10
/
9.4
IMDB Rating
10
/
10
/
اطلاع رسانی
فعال سازی تلگرام
اضافه به لیست حذف از لیست
لطفا برای استفاده از این قسمت وارد سایت بشیدورود ثبت نام
دانلود سریال Band of Brothers
دانلود سریال Band of Brothers

خلاصه داستان سریال Band of Brothers 

این سریال تاریخچه گروهان ایزی (easy company) و شش چترباز پیاده‌نظام از لشکر 101هوابرد از آموزش پرش در ایالات‌متحده تا شرکت در عملیات‌های بزرگ در اروپا تا تسلیم ژاپن و پایان جنگ جهانی دوم در آلمان را به نمایش می‌گذارد. این رویدادها بر اساس تحقیقات و مصاحبه‌های ضبط ‌شده با کهنه‌سربازان ایزی کمپ است. گزیده‌ای از مصاحبه‌ها با برخی از بازماندگان به‌عنوان پیش‌درآمد قسمت‌ها استفاده می‌شود؛ اما نام آن‌ها تا پایان قسمت پایانی مشخص نمی‌شود.

 

سریال  Band of Brothers 

سریال جوخه برادران  (Band of Brothers ) یک مینی سریال درام جنگی آمریکایی است که در سال 2001 براساس کتاب غیر داستانی به همین نام از استفان امبروز (Stephan Amrose) است. این فیلم توسط استیون اسپیلبرگ و تام هنکس ساخته شده است. این دو اسطوره بی بدیل به‌ عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی فیلم نجات سرباز رایان (Saving Private Ryan) که در رابطه با جنگ جهانی دوم بود و در سال 1998 ساخته شده است، با یک‌دیگر همکاری کرده‌اند. اولین اپیزود این سریال برای اولین ‌بار در سپتامبر 2001 با بازی بازیگرانی چون: دیمین لوئیس، ران لیوینگستون، دیوید شویمر، دانی والبرگ و بسیاری دیگر از شبکه اچ‌بی‌او (HBO) آمریکا پخش شد. این سریال برنده جوایز امی و گلدن گلوب به‌ عنوان بهترین مینی‌ سریال شده‌است. 

 

نقد سریال  Band of Brothers 

طی سال‌های اخیر به شکل‌های مختلفی از زوایای متفاوتی به جنگ جهانی دوم، شکل‌گیری آن و روند و پایان گرفتن آن پرداخته شده‌است. روایت اصلی این سریال از سال 1944 و زمانی است که آهسته امپراتوری نازی در حال سقوط بود. بسیارند گروه‌هایی که در دنیای واقعی توانستند سرنوشت یک نبرد را تغییر دهند؛ که در این‌جا نیز یگان چترباز هوایی ارتش آمریکا که در این سریال از لحظه آموزش آن‌ها تا پیروزی در جنگ را به نمایش می‌گذارد؛ یکی از آن گروه‌هایی است که در تغییر دادن سرنوشت نبرد تأثیرگذار بوده‌اند.

یکی دیگر از چیزهایی که باعث می‌شود این سریال دوست‌داشتنی باشد جدای از شخصیت‌پردازی به‌جا و بازی خوب بازیگران آن، داشتن یک تِم واقعی است. در ابتدا و انتهای هر قسمت اطلاعاتی از آن‌چه در واقعیت اتفاق افتاده است در اختیار بینندگان قرار می‌گیرد که این موضوع باعث می‌شود تا حس هم‌ٰزاد‌پنداری شما با این سریال افزایش پیدا کند و دیدن آن برایتان لذت‌بخش‌تر شود. به‌ طور کلی می‌توان گفت تام هنکس و استیون اسپیلبرگ که با ساخت نجات سرباز رایان خود را به همگان اثبات کرده بودند، بار دیگر توانستند با به تصویر کشیدن نبردهای عظیم، کشته و زخمی شدن تعداد زیادی سرباز در سریال، توانمندی خود را بار دیگر در ساخت چنین ژانرهایی به رخ بکشند.

 

سخن پایانی

به‌ طور کلی به دلیل سبک خاصی که این سریال دارد، نوشتن در رابطه با آن آسان نیست؛ اما اگر به‌عنوان یک مخاطب عادی به سریال نگاهی بیندازید، می‌توانید متوجه شخصیت‌پردازی بسیار قوی و تعامل عالی را که بازیگران با یک‌دیگر دارند، به‌وضوح ببینید. این سریال سربازانی را نشان می‌دهد که نه حالتی قدیس‌گونه دارند و نه آدم‌کش‌هایی حرفه‌ای و خالی از احساس هستند. آن‌ها نیز هم‌چون بقیه انسان‌ها تصمیمات اشتباه می‌گیرند. گاهی می‌ترسند و گاهی قهرمان‌بازی درمی‌آورند.

مشاهده بیشتر
دانلود
زیرنویس
بازیگران
مرتبط

برای ارسال کامنت در سایت لاگین کنید.

ورود

یا

ثبت نام
  • 1401-08-27 08:10:12
    این فیلم عالی بود خیلی خوبه برای کسایی که فیلم های جنگ جهانی دوست دارن
© تمام حقوق این سایت متعلق به انیمه لیست می باشد.