دانلود سریال
The Walking Dead: The Ones Who Live مردگان متحرک: بازماندگان

1102 تعداد بازدید
User 3
10
/
8
AnimeList Rating
User 22289
10
/
8.2
IMDB Rating
6
/
6
/
اطلاع رسانی
فعال سازی تلگرام
اضافه به لیست حذف از لیست
لطفا برای استفاده از این قسمت وارد سایت بشیدورود ثبت نام
دانلود سریال The Walking Dead: The Ones Who Live (مردگان متحرک: بازماندگان)
دانلود سریال The Walking Dead: The Ones Who Live (مردگان متحرک: بازماندگان)

خلاصه سریال مردگان متحرک: بازماندگان ۲۰۲۴

در دنیایی دیگر که بر پایه جنگ علیه مردگان متحرک ساخته شده است، ریک گرایمز و میشون تلاش می کنند با همدیگه سفری رو آغاز کنند که در نهایت جواب سوال اینکه «آنها چه کسی بودند؟» را پیدا کنند.

 

سریال مردگان متحرک: بازماندگان

 

عوامل ساخت سریال مردگان متحرک: بازماندگان 2024

سریال The Walking Dead: The Ones Who Live یک مجموعه تلویزیونی در ژانر درام، ترسناک و پسا آخرالزمانی محصول کشور آمریکا است که توسط اسکات ام. گیمپل و اندرو لینکلن برای شبکه AMC ساخته شده است. این فیلم پس از پایان سریال اصلی The Walking Dead اتفاق می‌افتد و لینکلن، گوریرا و پولیانا مک اینتاش دوباره نقش های خود را ایفا می کنند.  The Ones Who Live ششمین اسپین آف و به طور کلی هفتمین مجموعه تلویزیونی از مجموعه The Walking Dead است. قسمت اول سریال The Ones Who Live در 25 فوریه 2024 در شبکه های AMC و AMC+ منتشر شدند. در این سریال اندرو لینکلن در نقش ریک گرایمز، معاون سابق کلانتر از شهرستان کینگ جورجیا و رهبر سابق منطقه امن اسکندریه که گمان می رفت مرده باشد. دانای گوییرا در نقش میشون، یک جنگجوی کاتانا و پولیانا مک اینتاش در نقش جادیس استوکس هنرنمایی می کنند. 
این مجموعه شامل شش قسمت خواهد بود و قرار است یک سریال محدود باشد. عنوان سریال The Walking Dead: Rick & Michonne تا آوریل 2023 بود و سپس در ژوئیه 2023 به The Walking Dead: The Ones Who Live تغییر نام داد.
فیلمبرداری اصلی در 15 فوریه 2023 آغاز شد و در 29 مه 2023 تحت عنوان کاری Summit به پایان رسید.

 

سریال The Walking Dead: The Ones Who

 

عملکرد سریال The Walking Dead: The Ones Who 2024

این سریال برای پخش در بیست و پنجم فوریه 2024 برنامه ریزی شده است. وب سایت جمع آوری نقد Rotten Tomatoes بر اساس نقد ۱۳ منتقد امتیاز تایید 85 درصد را برای مردگان متحرک: بازماندگان ثبت کرد. انجمن منتقدان این وب سایت نوشتند: "یک اسپین آف واکینگ دد که گذشته و حال را بدون صرف نظر از گستره پرفروش سریال، متعادل می کند، The Ones Who Live یک داستان قابل انتظار برای طرفداران قدیمی است." برای دانلود سریال The Walking Dead: The Ones Who با زیرنویس فارسی به پایین صفحه مراجعه کنید. متأسفانه، مانند برخی از اسپین آف اگر خطوط اصلی داستانی را که سریال اصلی تلاش می کرد در فصل های آخر خود داشته باشد، کنار بگذارد نمایش بهتری می شد. صادقانه بگویم، نمایشی درباره ریک و میشون باید دقیقاً همین باشد: نمایشی درباره ریک و میشون. دلیل اینکه این دو مورد علاقه طرفداران قرار گرفتند نه تنها به خاطر پیوند آنها بلکه به دلیل مهارت های سرگرم کننده آنها به عنوان جنگجو بود. شیمی میان این دو نفر به تنهایی برای دامن زدن به یک حماسه 16 قسمتی کافی است، پس چرا همین رو انجام ندهید؟ دانلود سریال The Walking Dead: The Ones Who به طرفداران این فرنچایز محبوب پیشنهاد میشه. تقریباً به نظر  می رسد که سازندگان «مردگان متحرک» می خواستند این دو شخصیت تلاش کنند و به یکدیگر بازگردند، اما هیچ ایده ای نداشتند چگونه داستان را به این هدف برسانند.

مشاهده بیشتر
دانلود
زیرنویس
بازیگران
مرتبط

برای ارسال کامنت در سایت لاگین کنید.

ورود

یا

ثبت نام
© تمام حقوق این سایت متعلق به انیمه لیست می باشد.