دانلود سریال
Vikings وایکینگ ها

29843 تعداد بازدید
User 99
10
/
9.12
AnimeList Rating
User 544K
10
/
8.5
IMDB Rating
93
/
93
/
اطلاع رسانی
فعال سازی تلگرام
اضافه به لیست حذف از لیست
لطفا برای استفاده از این قسمت وارد سایت بشیدورود ثبت نام
دانلود سریال Vikings
دانلود سریال Vikings

خلاصه داستان سریال Vikings

داستان این مجموعه مربوط به یکی از قهرمانان اسکاندیناوی در عصر وایکینگ ها است که راگنار لودبروک نام دارد. سریال Vikings قصد دارد به این قهرمان از قهرمانان وایکینگ ها و همچنین خانواده او بپردازد و داستان زندگی آن ها را روایت کند. این مجموعه از جایی آغاز می شود که این قهرمان، در دوره جوانی قرار دارد. قرار است همه چیز از دوره جوانی، وقتی که هنوز راگنار به سن بزرگسالی نرسیده، شروع شود. او در این دوران، تنها یک کشاورز ساده است که هنوز عنوان قهرمانی وایکینگ ها را دریافت نکرده است. 

 

سریال قهرمانان

او پس از چند سال، از آن جایگاه به جایگاه قهرمان بودن و جنگجویی بزرگ می رسد. راگنار برای اولین بار مسئله حمله کردن به انگلستان را برنامه ریزی کرده و آن را مطرح می کند. در سریال Vikings، راگنار به همراه برادر جنگجوی خود و همچنین همسرش به سمت غرب حرکت می کنند. 

وقتی آن ها وارد انگلستان و فرانسه شده و به آنجا حمله می کنند، همه جا را وحشت فرا می گیرد. البته مجموعه وایکینگ ها به دیگر قهرمانان هم می پردازد، اما تمرکز اصلی آن روی زندگی راگنار و خانواده اش است. 

 

سریال Vikings

وظیفه ساخت و نویسندگی این مجموعه تلویزیونی که ژانر های اکشن، درام و تاریخی را در خود جای داده، به عهده (مایکل هرست) بود. می توان از کلایو استندن، دانل لوگ، جسلین گیلسیگ، بن رابسن، جرج بلگدن، تراویس فیمل و یاسپر پکونن به عنوان برخی از بازیگران وایکینگ ها نام برد.

این سریال که محصولی از کشور های کانادا و ایرلند است، به زبان انگلیسی ساخته شد. کیث تامپسون، استیو ویک فیلد و لیز گیل، به عنوان تهیه کنندگان این مجموعه درام تاریخی شناخته می شوند. تمامی سکانس های این مجموعه که شش فصل دارد، در ایرلند و شهرستان ویلکو تصویربرداری شده اند. 

وایکینگ های شش فصلی، دارای پیکربندی 89 قسمته است. هر کدام از این 89 قسمت، حدود 45 دقیقه هستند. شبکه های هیستوری و آمازون، وظیفه پخش این سریال را در سال های متوالی به عهده داشتند. شبکه هیستوری، وظیفه پخش Vikings از تاریخ سه مارس 2013 تا 2020 را به عهده داشت. 

قسمت هایی که بعد از این تاریخ تولید شدند، از شبکه آمازون مورد انتشار قرار گرفتند. در واقع، می توان گفت نیم فصل دوم فصل شش، در شبکه آمازون پخش و منتشر شد. این شبکه در نیم فصل دوم فصل ششم، امتیاز پخش وایکینگ ها را از هیستوری خریداری کرد.

 

نقد سریال Vikings

به احتمال زیاد با این جمله مواجه شده اید، (سالی که نکوست از بهارش پیداست)؛ این ضرب المثل در این بخش می تواند اهمیت تیتراژ ابتدایی یک سریال را نشان دهد. Vikings از همان ابتدا و در بخش تیتراژ، مشخص کرد که سریالی بسیار قوی و پر محتوا است.

این بخش آنقدر قوی بود که می توان آن را در دسته بهترین تیتراژ ها قرار داد؛ البته این، تازه اول ماجرا بود. وقتی به تماشای مجموعه وایکینگ ها بپردازید، می توانید متوجه شوید که تمامی ژانر ها با همدیگر مچ شده و داستانی مشخص ارائه داده اند. 

مشاهده بیشتر
دانلود
زیرنویس
بازیگران
مرتبط

برای ارسال کامنت در سایت لاگین کنید.

ورود

یا

ثبت نام
 • 1399-10-20 03:29:35
  وایکینگ معرکس فقط این ۲ فصل اخر بنظرم کم‌ اورده
 • 1400-12-02 09:34:51
  سانسور داره؟؟
  • 1400-12-02 09:34:53
   آخه انیمه لیستو سانسور آخه؟
 • 1399-10-18 03:31:26
  در خوب بودنش شک نکنید معرکست. و خیلی برام جالبه که نیمه دوم فصل 6 هنوز هیچ جا نیومده اینجا با کیفیت 1080 گذاشتن دمتون گرم :)
© تمام حقوق این سایت متعلق به انیمه لیست می باشد.