دانلود فیلم
47 Meters Down

15355 تعداد بازدید
User 5
10
/
6.6
AnimeList Rating
User 57K
10
/
5.6
IMDB Rating
اطلاع رسانی
فعال سازی تلگرام
اضافه به لیست حذف از لیست
لطفا برای استفاده از این قسمت وارد سایت بشیدورود ثبت نام
دانلود فیلم 47 Metres Down
دانلود فیلم 47 Metres Down

خلاصه فیلم چهل و هفت متر پایین

لیزا و کیت دو خواهر هستند که بعد از اینکه لیزا از دوست پسرش جدا میشه به تعطیلاتی در مکزیک می روند. اون دو تصمیم می گیرند که به همراه دو مرد محلی به تماشای کوسه ها در قفس غواصی بروند. در اسکله لیزا به همراهی و مراقبت از قایق و کاپیتانش می پردازه. کیت قبلا کلاس غواصی رفته ولی لیزا حتی یک بار شیرجه رو هم تجربه نکرده. اون دو نفر به تیلور دروغ میگن و خودشون رو دو غواص با تجربه جا می زنن. و البته کسی نمیدونه اون قفس آن چنان هم امن نیست. تیلور، لیزا و کیت با ماسک هایی به پایین آب می روند. اون ها به زودی توسط کوسه های سفید احاطه می شوند‌.
اکسیژن دو خواهر کم کم رو به اتمام است و موقعیت ترسناکی به وقوع می پیونده و هیجانی خالص به بیننده منتقل میشه...

 

معرفی عوامل ساخت فیلم 47 Meters Down

فیلم ۴۷ متر پایین یک فیلم ترسناک با مضمون زنده موندن و بقا محصول سال 2017 است. این فیلم به کارگردانی یوهانس رابرتز، تیم نویسندگی با همکاری رابرتز و ارنست ریرا ساخته شده. در فیلم 47 Meters Down شاهد هنرنمایی کلر هولت و مندی مور هستیم.
این فیلم دنباله ای به نام فیلم 47 Meters Down: Uncaged داره که در آگوست سال 2019 اکران شد و می تونین از همین وبسایت دانلود کنین. همچنین برای دانلود فیلم ۴۷ متر پایین به بالای صفحه مراجعه کنید.
یوهان رابرتس کارگردان فیلم 47 Meters Down فیلم های دیگری در ژانر وحشت از جمله فیلم غریبه ها شکار در شب 2018 و فیلم The other side of the door 2016 رو نیز کارگردانی کرده است.
کلر هولت در نقش کیت بخاطر بازی در فیلم Mean girls 2 و سریال خاطرات خون آشام و سریال Originals معروق و شناخته شد. 
مندی مور در نقش لیزا رو بخاطر صدا پیشگیش در نقش راپنزل گیسوکمند و دیگر انیمیشن های دیزنی می‌شناسیم. او همچنین در سریال این ما هستیم یا همان سریال This is us نقش آفرینی کرده است.

 

عملکرد فیلم 47 Meters Down

فیلم ۴۷ متر پایین در کشور های آمریکا و کانادا ۴۴.۳ میلیون دلار و در مناطق دیگر ۱۷.۴ میلیون دلار فروش داشت که درنهایت فروش ۶۱ میلیون دلاری رو رقم زد و تونست نسبت به بودجه ساخت ۵.۵ میلیون دلاریش سود خیلی خوبی رو رقم بزنه.‌
فیلم 47 Meters Down نامزد چهل و چهارمین جوایز Saturn به عنوان بهترین فیلم ترسناک در سال 2018 شد ولی به فیلم Get out باخت.
در وبسایت جمع آوری نقد راتن تومیتوز، این فیلم براساس ۱۶۱ نقد میانگین امتیاز ۵۳ درصد رو گرفت. فیلم ۴۷ متر پایین در وبسایت متاکریتیک نمره متوسط ۵۲ از صد رو گرفت. کاربران وبسایت imdb به این فیلم نمره ۵.۶ از ده دادن. دانلود فیلم ۴۷ متر پایین رو به طرفداران فیلم هایی نظیر The shallows و یا Crawl پیشنهاد میشه.

مشاهده بیشتر
دانلود
زیرنویس
بازیگران
مرتبط

برای ارسال کامنت در سایت لاگین کنید.

ورود

یا

ثبت نام
© تمام حقوق این سایت متعلق به انیمه لیست می باشد.