دانلود سریال
All American: Homecoming

1712 تعداد بازدید
User 0
10
/
N/A
AnimeList Rating
User 1370
10
/
6.4
IMDB Rating
29
/
29
/
اطلاع رسانی
فعال سازی تلگرام
اضافه به لیست حذف از لیست
لطفا برای استفاده از این قسمت وارد سایت بشیدورود ثبت نام
دانلود سریال All American: Homecoming
دانلود سریال All American: Homecoming

خلاصه داستان سریال All American: Homecoming

این مجموعه تلویزیونی که با نام همه آمریکایی ها: بازگشت به خانه شناخته می شود، داستان زندگی یک پسر جوان را به تصویر می کشد که با هزاران امید در ورزش های دانشگاهی ثبت نام کرده و قصد دارد موفقیت خود را رقم بزند. این پسر در سریال All American: Homecoming، به تنیس علاقه زیادی داشته و می خواهد که در همین زمینه استعداد های خود را درخشان کرده و به همه نشان دهد. او که اهل بورلی هیلز است، در این مسیر تنها نبوده و ماجراجویی هایی را با نخبه دیگری که از شیکاگو آمده، از سر می گذراند. 

فردی که از شیکاگو است، همانند آن پسر نبوده و علاقه اش به سمت بیسبال است. او این مسیر را دنبال می کند تا به خواسته خود برسد. این 2 فرد با اینکه مسیری جدا از هم دارند، اما با هم دوست شده و می خواهند در این راه به همدیگر یاری دهند. همه چیز در All American: Homecoming به همین شکل پیش نرفته و آن ها کم کم متوجه اتفاقاتی که دور و برشان در حال رخ دادن است، می شوند. این 2 فرد تنیس باز و بیسبالیست، متوجه خطراتی که در ورزش های دانشگاهی وجود دارد، می شوند و سعی می کنند پیچیدگی این خطرات را کم کرده و با آن ها بجنگند. 

 

سریال All American: Homecoming

کارگردانی مجموعه تلویزیونی همه آمریکایی ها: بازگشت به خانه به عهده فردی با نام کچی اوکرو بود. این سریال در ژانر های درام و ورزشی ساخته شده است. کارگردان آن توانسته تا حد مطلوب، مجموعه را بالا کشیده و آن را به سطح مناسبی برساند. All American: Homecoming، محصولی از کشور آمریکا بوده و به زبان انگلیسی ساخته شده است. با توجه به برخی از صحنه ها، توصیه می شود افراد زیر 15 سال آن را تماشا نکنند. 

می توان از کریم لویس، جفری مایا، رایلی لوی کینگ، ایر بورلی کارتر، کوری هاردریکت، کامیل هاید، کیلی جنریت، پیتون الکس اسمیت و سیلوستر پاول به عنوان برخی از بازیگرانی نام برد که در همه آمریکایی ها: بازگشت به خانه، نقش آفرینی کرده اند. این مجموعه تلویزیونی در 2 فصل و 25 قسمت ساخته شده است. هر کدام از این قسمت ها زمانی حدود 42 الی 50 دقیقه را به خود اختصاص داده اند. وظیفه پخش تمامی قسمت های All American: Homecoming به عهده شبکه سی دابلیو آمریکا بود.

اولین قسمت از همه آمریکایی ها: بازگشت به خانه، در تاریخ 21 فوریه 2022 روی شبکه سی دابلیو قرار گرفته و منتشر شد. 

 

نقد سریال All American: Homecoming

با آنکه داستان این مجموعه تلویزیونی ورزشی، ماجرایی جالب و نسبتا هیجان انگیز دارد، اما همه آمریکایی ها: بازگشت به خانه نتوانسته امتیاز چندان خوبی را کسب کند. یکی از دلایل اصلی این قضیه را می توان در عدم هماهنگی اجزای ساخت سریال جست و جو کرد. به راحتی می توان اعتبار این مسئله را از امتیازی که سایت IMDB برای آن در نظر گرفته، متوجه شد. All American: Homecoming توانست در این سایت از 10 امتیاز کامل، به 6.1 دست یابد. 

مشاهده بیشتر
دانلود
زیرنویس
بازیگران
مرتبط

برای ارسال کامنت در سایت لاگین کنید.

ورود

یا

ثبت نام
© تمام حقوق این سایت متعلق به انیمه لیست می باشد.