دانلود سریال
Seinfeld

1866 تعداد بازدید
User 2
10
/
9
AnimeList Rating
User 332572
10
/
8.9
IMDB Rating
173
/
173
/
اطلاع رسانی
فعال سازی تلگرام
اضافه به لیست حذف از لیست
لطفا برای استفاده از این قسمت وارد سایت بشیدورود ثبت نام
دانلود سریال Seinfeld
دانلود سریال Seinfeld

خلاصه داستان سریال Seinfeld

این مجموعه تلویزیونی که ساینفلد نام دارد، داستان زندگی شخصی با همین نام را به تصویر کشیده و روایت می کند. البته نام اصلی او در Seinfeld، جری ساینفلد است. جری، کمدینی است که در شهر نیویورک زندگی کرده و با توجه به استعدادی که دارد، کار کرده و خرج زندگی اش را در می آورد. او بسیاری از شب ها به کلوپ های مختلف رفته و با اجرای شو کمدی، پول در می آورد تا از این طریق بتواند زندگی اش را بچرخاند و روز هایش را شب کند. ماجرای اصلی در مورد جری بوده و این مجموعه نشان می دهد که او چگونه روزمرگی هایش را سپری می کند. 

البته جری تنها نبوده و دوستانش هم در دور و اطراف او زندگی می کنند. می توان از همسایه عجیب و غریب او که در واقع همکلاسی قدیمی اش هست هم به عنوان یکی از دوستان نزدیکش نام برد. همسایه جری در سریال Seinfeld، کازمو کریمر نام دارد. علاوه بر کازمو، الین بنس و جرج کاستزا هم جری ساینفلد را همراهی کرده و به عنوان دیگر دوستانش شناخته می شوند. الین بنس با اینکه دوست دختر سابق جرج است، اما هنوز هم با او رابطه دوستانه خوبی را داشته و در واقع آن ها همدیگر را تنها نگذاشته اند. 

 

سریال Seinfeld

می توان از اندی آکرمن، آرت ولف، دیوید استنبرگ و تام چرونس به عنوان کارگردانان این مجموعه تلویزیونی نام برد. نویسندگی داستان آن به عهده فردی به نام دیوید مندل بود. این فرد توانست پایه و اساس چنین مجموعه جذابی را به بهترین شکل ممکن بنا کند. Seinfeld، در ژانر کمدی موقعیت ساخته شده است که می توانید با تماشای تنها چندین قسمت اولیه، چنین سبکی را درک کنید. این سریال، محصولی از کشور آمریکا بوده و به زبان انگلیسی ساخته شده است. لری دیوید و جری ساینفلد، به عنوان سازندگان اصلی این مجموعه تلویزیونی کمدی شناخته می شوند. 

مایکل ریچاردز، جولیا لوئیس دریفوس، هایدی سوئدبرگ، جیسن الکساندر و آنی کرزن، برخی از بازیگرانی هستند که در مجموعه ساینفلد بازی کرده و هنرمندی خود را نشان داده اند. لری دیوید، هوارد وست، جرج شاپیرو، اندرو شینمن، الک برگ و جف شافر، برخی از تهیه کنندگان اجرایی Seinfeld هستند. این مجموعه تلویزیونی کمدی در 9 فصل و 173 قسمت ساخته شده است. هر کدام از این قسمت ها زمانی حدود 22 دقیقه را به خود اختصاص داده اند. وظیفه پخش تمامی این قسمت ها به عهده شبکه جهانی نتفلیکس بود. 

البته بهتر است بدانید که شبکه نتفلیکس، آن را در سراسر جهان به تصویر کشیده، اما شبکه ان بی سی، وظیفه پخش تمامی قسمت ها در کشور آمریکا را به عهده داشت. اولین قسمت از آن در تاریخ 15 ژوئیه 1989 روی این شبکه ها قرار گرفته و منتشر شده است. 

 

نقد سریال Seinfeld

پیش از هر چیزی لازم است بدانید که Seinfeld برای افراد زیر 15 سال مناسب نیست؛ چرا که محتوای آن برای چنین افرادی ساخته نشده است. تمامی بخش های این سریال به بهترین شکل ممکن اجرا شده و نمی توان نقص خاصی را در آن پیدا کرد. بنا بر همین قضایا و همچنین داستان جذاب آن بود که بسیاری از بینندگان، طرفدار پر و پا قرص آن شدند. 

مشاهده بیشتر
دانلود
زیرنویس
بازیگران
مرتبط

برای ارسال کامنت در سایت لاگین کنید.

ورود

یا

ثبت نام
© تمام حقوق این سایت متعلق به انیمه لیست می باشد.